úvodná stránka služby kontakt objednávka cenník
Xerox 6204


Objednávka cez e-mail:

Pokiaľ ste zaregistrovaný, nemusíte zadávať nasledujúce kontaktné informácie v maily.
Nový zákazník v maily uvedie kompletné fakturačné údaje (presný názov, IČO, DIČ, IČ DPH, sídlo, tel. kontakt).

K priloženým výkresom Vás prosíme o uvedenie požadovaného počtu výtlačkov, farebného vyhotovenia (čb/farba), či chcete mať výkresy poskladané, alebo zrolované. V prípade posteru zadajte prosím požiadavku o tlač na bežný papier alebo fotopapier.

Uveďte tiež predpokladaný čas, kedy chcete mať výkresy pripravené k odberu.

Môžete zadať viacej príloh, ale nemali by prekročiť veľkosť 5 MB (prílohy do takejto veľkosti prechádzajú mailserverami bez problémov). V prípade väčšieho objemu odporúčame prílohy rozdeliť a preposlať viacerými samostatnými mailami. V takomto prípade odporúčame uviesť v prvom maily aj predpokladaný počet nasledujúcich mailov - aby sme vedeli skontrolovať, či nám prišli všetky. Je vhodné použiť funkciu potvrdenia doručenia spravy - budete mať istotu, že sa k nám správa dostala.

Pre Vašu spokojnosť odporúčame pripraviť projekt do tej podoby, ako má byť vytlačený - hrúbky čiar, farby...
(najlepšie vo formáte .pdf). V prípade, že nám posielate dwg súbor a používate vlastné nastavenia hrúbok alebo farieb prostredníctvom plotrovacieho štýlu, pripojte k správe Váš ctb súbor, alebo nám napíšte nastavenia, aby sme si Váš plotrovací štýl mohli u nás vytvoriť. Pri definovaní farieb používajte prosím jednotlivé čísla tej-ktorej farby.Xerox 6204 with FreeFlow AccxesWide format colour scanner

Canon iPF780

 

Estefold 2300